Trenuj razem z nami

Avangarda Fitness&Spa to miejsce, w którym oferowany jest szeroki wachlarz usług w zakresie pięknego, zdrowego stylu życia. To miejsce gdzie pasję łączymy razem z naszą pracą. Pod jednym dachem znajduje się siłownia, studio cardio, strefa treningu personalnego, sale treningowe do fitnessu, Studio Pole Dance. Avangarda to także kompleks SPA: autoryzowane gabinety kosmetyczne GUINOT INSTITUTE PARIS®, gabinet masażu, zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, sauny fińskie, solarium. Klub Avangarda to nie tylko sprzęt najwyższej jakości. Dbamy także o niepowtarzalną atmosferą, by każdy czuł się u nas jak u siebie. Razem tworzymy to miejsce.

Siłownia

To miejsce dla miłośników sportu i zdrowego stylu życia. Siłownia wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt marki Matrix, strefa cardio,  strefa wolnych ciężarów, strefa Eleiko, strefa treningu personalnego. Klimatyzowane, przestronne sale treningowe, gdzie pod okiem trenerów możecie Państwo zadbać o kondycję fizyczną, wzmocnić i wyrzeźbić ciało, a także aktywnie wypocząć.

Niezależnie od tego czy jesteś pasjonatem aktywnego wypoczynku, czy ciągle wahasz się albo krępujesz się przed rozpoczęciem tej przygody, czy jesteś sprawny fizycznie, czy do tej sprawności dążysz, zapraszamy Cię do nas!

Masaże

Zapraszamy do naszego DAYSPA na chwilę relaksu by ukoić zmysły. Kawa, czekolada, kokos, żurawina czy pomarańcza. Czeka na Ciebie szeroki wachlach masaży relaksacyjnych a także regenerujących zabiegów na ciało. Pomożemy wymodelować sylwetkę dzięki masażom bańką chińską i zabiegom wyszczuplającym. Zapraszamy do świata zdrowia i urody – do świata kosmetyki, w którym zadbamy o Ciebie.

Fitness & SPA

To miejsce, w którym pasję łączymy z naszą pracą. Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie pięknego, zdrowego stylu życia. Pod jednym dachem znajduje się siłownia, studio cardio, strefa treningu personalnego, studio pole dance, fitness

Siłownia & Cardio

To miejsce dla miłośników sportu i zdrowego stylu życia. Klub wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt marki Matrix, strefę Eleiko. Klimatyzowane, przestronne i estetycznie urządzone miejsce, gdzie pod okiem trenerów możecie Państwo zadbać o kondycję fizyczną, wzmocnić i wyrzeźbić ciało, a także aktywnie wypocząć.

Trening personalny

Jest to forma indywidualnych zajęć pod okiem specjalisty- trenera.Specjalnie dopasowany program pod konkretne potrzeby danego Klienta.

Godziny otwarcia

pon. – pt. 8:00 – 22:00
sob. 9:00 – 19:00
nd.  10:00-18:00

Adres

ul. Centralna 17
24-100 Puławy

Telefon

tel. 81 888 44 80
tel. +48 696 901 419